Biz Kimiz?

1987 yılında başladığımız faaliyetlerimizle Türkiye’nin her noktasında liman işletmeciliği, gemi acenteliği, tahmil-tahliye, depolama, taşımacılık ve iş makinesi kiralama hizmetleri ile devam etmekteyiz.

İlkelerimiz

Hızla değişen dünya ve pazar şartlarına uyumu sağlamak. - Teknolojiyi maksimum oranda, servise koşullandırmak. - Müşterilerimizin Taleplerine göre gereken koşulları sağlamak. - Müşterilerimizin ihtiyaç çeşitliliği karşısında yeterli arzı yaratabilmek.

Avantajlarımız

Uluslararası acenta ağı ile kapı teslimlerinde kolay takip ve zamanında teslim, Müşteri odaklı hizmet çercevesinde uzun dönemli birliktelikler, Sektörel uzmanlık: Konsolidator olarak parsiyel servis sağlanması, Hat temsilcileri ile yıllık anlaşmalar ile dünyanın her yerinde ve her yerine uygun şartlarda taşıma alternatifleri,Yeni oluşumlara açıklık, Eğitimli ve uzman kadro.

Servis Ağımız

Firmamız, dünyanın en saygın uluslararası iş ortakları ile ithalat , ihracat , Liman Hizmetleri ve İç Nakliye konularında kaliteli ve düzenli servisi sağlamaktadır. Haftalık düzenli seferlerle dünya limanlarından/limanlarına Türkiye’ye/Türkiye’den komple konteyner (FCL) ve grupaj konteyner (LCL) taşımalarında en güvenilir servislerden birini sağlamaktadır.

Şirket Özdeğerleri

Şirketimizin başarısının güçlü öz değerlere sahip olmasından ve onları korumak için gösterdiğimiz büyük çabadan kaynaklandığı inancındayız. KCM Denizcilik olarak anlayışımız müşteri tatminini en üst seviyede sağlamak, müşterilerimizin beklentilerinin ve ihtiyaçlarının ötesine geçmek ve bu yolla hizmetlerimizde sağladığımız çeşitlilikle, işbirliğimizi sürekli hale getirmektir.

İş birliğimizin temelini güven, dürüstlük, karşılıklı saygı, sorumluluk bilinci, açık iletişim oluşturmaktadır.

Üretkenliğimizle, çevremize, çalışanlarımıza ve müşterilerimiz sağladığımız değeri sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Değişime açık olan ve sürekli gelişime inanan firmaların yaşayacağı ve geleceği şekillendireceği farkındalığı ile çalışmalarımıza bu iki değer ile devam ediyoruz.

Lojistik hizmet sağlayıcınızı seçtiğinizde bir kuruluşun insanlarını, sistemlerini ve yaklaşımlarını satın aldığınızdan bu üç kritik unsurun global bir tabanda uyum içerisinde çalıştığına emin olmalısınız.

KCM Denizcilik olarak dünyanın her yerinde müşterilerimize verdiğimiz hizmet seviyesini aynı tutabilme garantisi vermekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin uzun soluklu çalışmaları, onların taleplerini aşabildiğimizin ve işimizi yüksek seviyede adanmışlıkla yapmakta olduğumuzun kanıtıdır.

Vizyonumuz

Kalite,maliyet ve transit süre açısından müşteriye özel lojistik çözümler üreterek Uluslararası taşımacılık sektöründe dünya standartlarını yakalayan bir marka olmak ve ülkemize katma değer sağlamak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tüm nakliye operasyonlarını yönetmek,

Rekabetçi çözümler sunmak,

En üst seviyede kaliteli hizmeti garanti etmek için gerekli ekipmanları sağlamak,

Tüm operasyonları takip etmek ve müşteriye güncel bilgileri ulaştırmak,

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemek ve kendimizi onların gelişimine adapte etmek.